Gliwicki Klub Filmowy WROTA

Kontakt z nami


tel.:     508-620-388

e-mial: gkfwrota@gmail.com
 
Znajdziesz nas na:
FacebookYoutube
    Nie każdy wie, ale 2015 roku utworzyliśmy grupę Kopalnia Snów i m.in pod jej szyldem realizujemy film dokumentalny o Polskim Hokeju na lodzie. Możecie o nim poczytać na stronie kopalni. 
Nie jest to przypadkowy projekt, wraz z naszą rocznicą chcemy zrealizowac produkcję, która będzie miała premierę jeszcze w tym roku i będzie podsumowaniem twórczej części naszej działalności. 
 


    Będą warsztaty - dla dziecików, dla młodzieży i szansa dla tych, którzy chcą zrobić swój pierwszy film albo nabrać doświadczenia przed egzaminami do szkoły filmowej. Warsztaty będziemy ogłaszać po za kończeniu zdjęć do filmu dokumentalnego. Na przełomie marca/kwietnia 2021. Warto śledzić nas na FB. 

    Ostatnim przedsięwzięciem, który mamy nadzieje rozpocznie nową i zupełnie odmienną formę to otwarcie pracowni filmu animowanego. Co się z tym wiąże, kursy on line i warsztaty z animacji. Na razie skromnie to brzmi, ale szczegóły będzie można poznać miejmy nadzieje jak najszybciej. Czekamy na odpowiedzi, które albo przyśpieszą ten proces albo go spowolnią. Aktualnie posiadamy spore zaplecze techniczne do tej pracowni, sporo materiałów eksloatacyjnych, partnerów i co za tym idzie duże szanse na zakończenie w tym roku. 
Pracownia będzie dostępna dla dzieci i młodzieży a z czasem chcemy ją rozbudować i zrealizować film animowany na podstawie opracowanego już scenriusza. 

Działamy....

PARTNERZY

undicom.pl
strony internetowe gliwice
created by