WROTA

Kontakt z nami


tel.:     508-620-388

e-mial: gkfwrota@gmail.com
 
Znajdziesz nas na:
FacebookYoutubeWrzutaPilotażowy odcinek nowej produkcji klubu WROTA,
Debitum - serial krótkometrażowy. W kwietniu miała miejsce premiera pierwszego odcinka
na MFF DRZWI vol. VII.
czytaj więcej


Plan filmu promocyjnego dla Grupy Rekonstrukcyjnej LEGIO RAPAX POLAND. Dla nas była to okazja aby poćwiczyć "kręcenie". Świetna atmosfera przy minusowych temperaturach. Plan realizowany w lutym 2013 roku w ramach VI FF DRZWI.
czytaj więcej


Marzena Erm jest wspaniałą osobą, która nie boi się mówić publicznie o swojej chorobie oraz związanych z nią doświadczeniach i emocjach. Mając przy tym nadzieję, że osoby w podobnej sytuacji  będą lepiej przez ogół społeczeństwa rozumiane. Film jest skróconym zapisem, około godzinnej wypowiedzi Marzeny, która (mimo remisji) nadal walczy z nowotworem złośliwym układu limfatycznego.
czytaj więcej
Gliwicki Klub Filmowy WROTA przedstawia projekt, który jest ekranizacją opowiadania jednego z najwybitniejszych polskich pisarzy Jakuba Ćwieka. "Samobójca" ukazało się nakładem wydawnictwa Fabryka Słów w debiutanckim dziele "Kłamca" i tak nam się spodobało, że postanowiliśmy przenieść tę historie na ekran. Jakub wyraził zgodę na ekranizację, gdy tylko dopięte zostały ostatnie formalności przystąpiliśmy do realizacji, która przypadła na sierpień 2012. Oficjalna premiera filmu odbyła się w kwietniu 2013 na VI edycji Festiwalu Filmowego DRZWI.
czytaj więcej
1 2

PARTNERZY

undicom.pl
strony internetowe gliwice
created by