Gliwicki Klub Filmowy WROTA

Kontakt z nami


tel.:     508-620-388

e-mial: gkfwrota@gmail.com
 
Znajdziesz nas na:
FacebookYoutube
KOPALNIA SNÓW
w 2015 roku zakładamy Kopalnie Snów, jaki cel tego projektu?

Każde stowarzyszenie odczuwa, iż życie z doptacji do dotacji jest na swój sposób silnie albo stresujące, albo ograniczające. Jednym to przeszkadza innym nie, nam z pewnosią tak, szczególnie że Urząd Miasta Gliwice, z którym mieliśmy do czynienia w tamtych czasach był niezwykle oporny na argumenty. W 2015 roku odbyła sie ostatnia edycja Festiwalu Filmowego DRZWi, i jeszcze w tym samym roku odbyła się ciekawa rozmowa z ówczesną Naczenik Wydziału Kultury Miasta Gliwice Katarzyną Łosicką co upewniło nas, że niezależność finsnowa jest nam niezwykle potrzebna. 

Mieliśmy doświadczenie i zaplecze sprzętowe, ale działania społeczne o rozwój klubu jest uzależniony od funduszy, postanowiliśmy je zdobywać sami i tym samym Kopalnia Snów stała się kmercyjnym odpowiednikiem klubu WROTA. 
Budowaliśmy kontakty, realizowaliśmy filmy i inne materiały dla rynku komercyjnego. Dzięki zebranym środkom z naszej pracy mogliśmy inwestować w sprzęt filmowy i własne projekty artystyczne i społeczne. 

Z czasem chieliśmy aby Kopalnia Snów stała się mini wytwórnią filmową i pierwszy projekt ruszył z okazji 20 - lecia  stowarzyszenia. A kolejne pomysły tylko czekają. 


PARTNERZY

undicom.pl
strony internetowe gliwice
created by